ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Через протестувальників сесію Полтавської облради призупинили на невизначений термін (ФОТО)

Аби "розігнати" протестувальників до сесійної зали Полтавської облради викликали поліцію, а засідання перервали на поки невизначений термін

Depo.
12 жовтня 2017 14:38
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 12 жовтня , о 10:00 у приміщенні Полтавської обласної ради розпочалась вісімнадцята сесія обласної ради сьомого скликання, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Депутати підтримали рішення про організацію регіонального ландшафтного парку "Кременчуцькі плавні", але до трибуни вийшли місцеві жителі, які категорично проти того, щоб у громади забрали землі під цей парк.

Голова облради дав протестувальникам 10 хвилин на розблокування трибуни та запросив у сесійну залу поліцейських, але громадськість вирішила боротись до останнього.

Олександр Біленький оголосив перерву у сесії, а про дату пообіцяв повідомити згодом. Депутати лишили приміщення сесійної зали, а містяни продовжили блокувати трибуни. Посиділи деякий час, а потім також вийшли з зали.

Нагадаємо, на сьогоднішній сесії директор департаменту екології та природних ресурсів Ігор Піддубний закликав депутатів ухвалити рішення про організацію регіонального ландшафтного парку "Кременчуцькі плавні".

До трибуни вийшли місцеві жителі, які категорично проти того, щоб у громади забрали землі під цей парк. Депутати надали слово представнику білецьківської громади, який звинуватив заступника голови облради Євгена Холода у намаганні привласнити землі ландшафтного парку і попросив зняти це питання з розгляду.

Натомість, Євген Холод відкинув всі звинувачення і заявив, що протестувати прийшли люди наближені до голови сільради, яка поділила і розпродала землі ландшафтного парку.

51 з 69 депутатів проголосували за створення парку, але громадськість продовжила відстоювати стою точку зору та блокувати трибуну. Голова облради Олександр Біленький оголосив перерву.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава