День сьомий: У Полтаві триває протистояння перевізників та місцевої влади

Приватні перевізники вимагають підняти тариф на проїзд в громадському транспорті до 8 грн, влада - категорично проти

Сьогодні, 11 грудня, у Полтаві не вийшли на маршрути приблизно 45 % автобусів та маршруток приватних перевізників. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Лтаву.

Як повідомив голова Асоціації перевізників Полтавщини Юрій Лупаєнко, це більше сотні машин. Загалом у Полтаві працює приблизно 280 автобусів та маршруток приватних перевізників. За словами Лупаєнка, вони продовжуватимуть не випускати увесь транспорт, доки міська влада не змінить ціну на проїзд: із чотирьох до восьми гривень. Роблять це приватні перевізники близько тижня.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 3 грудня на апаратну нараду у Полтавській міськраді прийшли перевізники з вимогою підняти тарифи за проїзд у громадському транспорті. За словами протестувальників, ціну у 4 грн затверджували ще в 2013 році, а з того часу ціни на пальне та запчастини встигли зрости втричі. Відповідно до актуальних, на їх думку, розрахунків тариф за проїзд має складати щонайменше 8 гривень. Представники влади, в свою чергу, назвали такі тарифи нездійсненною мрією перевізників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава