Депутата Полтавської облради, який "приховав" від НАЗК понад 4 млн грн, покарали за корупційний злочин

Посадовець несвоєчасно повідомив про суттєві зміни в майновому стані, а саме заробітну плату в 2017 та 2018 роках

Депутата Полтавської облради визнано винним та покарано за адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавщини, пише Depo.Полтава.

Будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України "Про запобігання корупції", посадовець несвоєчасно повідомив про суттєві зміни в майновому стані внаслідок одержання заробітної плати в 2017 та 2018 роках на загальну суму понад 4 млн грн.

Прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю). Суд визнав депутата винним у вчинені адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією та наклав на нього стягнення у виді штрафу.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 16 березня у Полтаві, під час засідання Ради регіонального розвитку щодо розгляду питання про затвердження Плану перспективного розвитку Полтавщини на період 2019-2021 років, Порошенко заявив, що вже підписав Указ про звільнення з посади очільника Полтавської ОДА Валерія Головка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава