Діти з інвалідністю та воїни АТО: Кому ще дадуть гроші з міського бюджету Полтави (ВІДЕО)

Під час засідання полтавського виконкому розподілили кошти в рамках Програми соціального захисту населення "Турбота" на 2018 рік

Сьогодні, 24 жовтня, під час засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради обговорили проект рішення щодо виділення коштів за Програмою соціального захисту населення "Турбота" на 2018 рік, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Начальниця управління соціального захисту Наталія Бондаренко доповіла, що рішенням передбачено здійснити виплати:

- понад 2, 5 млн грн до Дня працівника соціальної сфери і до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва (по 700 гривень кожному);
- 27 тис. грн 27 учасникам бойових дій на Сході країни (по 1000 гривень кожному);
- 20 тис. грн на лікування дитини з онкологічною патологією;
- 80 тис. грн на фінансування ГО "Міська асоціація дітей-інвалідів" для надання медичних послуг з реабілітації в Міжнародній клініці відновлювального лікування у м. Трускавець.

Члени виконкому одноголосно підтримали даний проект ріщення.

Нагадаємо, що 23 жовтня секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота провів особистий прийом громадян, під час якого розглянув близько 20 звернень від місцевих жителів. Більшість питань полтавців стосувались галузі ЖКГ – ремонту покрівель та сходів у багатоповерхівках, що на балансі міста. Також звертались з проханнями надати матеріальну допомогу на лікування членів своїх родин та щодо отримання житла, допомоги в наданні приміщень під оренду для громадської організації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава