Для Полтави придбали нові сміттєвози та асенізаційні машини за 12 млн грн (ВІДЕО)

Три автомобілі вже передали КП "КАТП-1628", ще одну чекають найближчим часом

У Полтаві для комунального підприємства "КАТП-1628" придбали нову техніку за 12 млн грн - два сміттєвози та асенізаційні машини, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавське ТБ.

Кошти на техніку виділили з обласного та міського бюджетів. Три машини вже передали комунальному підприємству, а ще одну чекають найближчім часом. За словами керівника "КАТП-1628" Тараса Бойка, востаннє їх автопарк оновлювався у 2014 році автомобілями-маніпуляторами та двома сміттєвозами. Один – із заднім завантаженням і один з боковим.

Нині на підприємстві є 16 сміттєвозів, із них на ходу – 12, а для якісного прибирання міста від сміття, за словами фахівців, у КАТП-1628 має бути близько 25 машин.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 5 грудня у Полтавській міськраді обговорили план поводження з твердими побутовими відходами. Заступник мера з питань ЖКГ Олексій Чепурко розповів, що "КАПТ-1628" власними зусиллями розпочало переобладнання сміттєбаків. Всього ж у планах зробити придатними для роздільного збору сміття 290 контейнерів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава