ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Для зміцнення "довіри і безпеки": На авіабазу у Миргороді пустили росіян

Під час демонстрації української техніки та зброї, на авіабазі знаходилися громадяни Росії
Depo.
8 вересня 2016 08:03
ФОТО: depo.ua
Для зміцнення "довіри і безпеки": На авіабазу у Миргороді пустили росіян
Для зміцнення "довіри і безпеки": На авіабазу у Миргороді пустили росіян

У Миргороді під час демонстрації техніки та зброї, серед присутніх знаходилися російські інспектори, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на 1+1.

У генштабі пояснюють, що українські військові братимуть участь в аналогічному проекті в РФ. Українські військові опір не чинили, бо мусять виконувати міжнародні зобов’язання.

Військо інспектують представники ОБСЄ, в складі делегації були й громадяни РФ. Іноземці відвідували частину в межах Віденського документа, підписаного 2011 року. За ним, кожні 5 років Україна має показувати свою техніку та зброю "для зміцнення довіри і безпеки". Для цього в небо було піднято Су-27, котрий показав фігури вищого пілотажу.

За демонстраційним показом спостерігали понад 60 військових із різних країн світу. Вони побачили не лише вправність пілотів, але й відродження самої авіабази. Там, де пару років тому росли бур'яни – тепер модернізують бойові машини та проводять навчання нових льотчиків. Іноземці все активно фотографують і розпитують про особливості навчальних програм. Усе б нічого, якби серед гостей не було росіян. Чоловік у сорочці намагається бути непомітним для журналістів. "Шановні кореспонденти, не заважайте моїй роботі. Я у складі групи місії ОБСЄ, звертайтеся до старшого групи", - відповідав він на питання.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на