ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

До міського голови Мамая прийшли батьки вихованців художньої школи

Депутати Полтавської міськради хотіли закрити дитячий заклад
Depo.
15 вересня 2015 14:05
ФОТО: depo.ua

Сьогодні на розгляд сесії міськради внесли питання Полтавської дитячої художньої школи, повідомляє кореспондент Depo.Полтава. Пропонувалося закрити школу через аварійність приміщення. Батьки вихованців, які там займаються (а їх там 450) разом з громадськими активістами здійняли галас і вимагали у депутатів не закривати школу.

У міськраді кажуть, комунальні підприємства "Полтаватеплоенерго" та "Полтавагаз" іще кілька місяців тому визнали приміщення школи непридатним до використання. Мотивують це тим, що старі котли, розташовані у підвалі школи, встановлені у 70-х роках, уже вийшли з ладу. І перебування дітей у школі - велика загроза їх життю і здоров'ю.

Проте батьки все одно наполягали щоб школу залишили, а громадські активісти звинуватили міськраду в тому, що остання хоче привласнити приміщення школи "для чиїхось потреб".

В результаті дискусії питання зняли з порядку денного. Ймовірно тепер у школі вирішуватимуть проблему з ремонт котлів. Діти там навчатимуться до настання холодів, а після, якщо не відремонтують опалення, підуть на довгострокові канікули.

Більше новин про життя міста читайте на Depo.Полтава.