Дружина начальника патрульної поліції Полтави стала поліцейським омбудсменом

В Полтаві представили поліцейського омбудсмена
Depo.
27 жовтня 2016 10:20
ФОТО: depo.ua
Дружина начальника патрульної поліції Полтави стала поліцейським омбудсменом
Дружина начальника патрульної поліції Полтави стала поліцейським омбудсменом

Під час прес-конференції начальник Головного управління Національної поліції Полтавщини Олег Бех представив представникам ЗМІ Наталію Мельничук, старшого інспектора з особливих доручень відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини у поліцейській діяльності, повідомляє Depo.Полтава.

“З 26 вересня почала виконувати обов’язки поліцейського омбудсмена. Наше управління створено з метою дотримання прав людини у поліцейській діяльності. Ми співпрацюємо з Центром надання безоплатної вторинної правової допомоги. Уже провели виїзний семінар щодо правової свідомості населення у Машівці. Також провели перевірки в ізоляторах тимчасового тримання щодо дотримання прав людини” – повідомила поліцейський омбудсмен.

Наталія Мельничук зауважила: "Головне, щоб люди були проінформовані і не боялися звертатись у разі порушення їхніх прав. Ми працюватимемо у всіх напрямах, це буде не лише превентивна робота. Україна очолює рейтинг країн за кількістю заяв, що надходять до Європейського суду, що є негативним. Серед заяв — найбільше скарг на дії працівників поліції. Наше управління створено, щоб ця тенденція зменшувалася”.

Повідомити про випадки порушень прав людини працівниками поліції можна за телефонами – (0532) 517-658, 098-079-33-10, або на електронну адресу – uzpl_poltava@police.gov.ua.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".