ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екс-прокурор Полтавщини відхрестився від зв'язків з Мосійчуком

Колишній головний прокурор Полтавщини Ян Стрелюк заперечує корупційні зв'язки з народним депутатом Ігорем Мосійчуком
Depo.
18 вересня 2015 16:43
ФОТО: depo.ua

17 вересня Генпрокуратура оприлюднила відео, на якому народний депутат Ігор Мосійчук обговорював із замовником "договорняки" з міліцією, екологами та прокуратурою з приводу незаконного видобутку піску в кар'єрах. У ході розмови Ігор Мосійчук сказав, що він "прикриє" підприємця, тільки от з прокуратурою не зможе домовитися. За словами нардепа, він би зміг прикрити замовника, якби "Ян залишився", повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Полтавщину".


Місцеві журналісти зв'язалися з екс-прокуром Полтавщини Яном Стрелюком. Він повідомив, що не має корупційних зв'язків з Ігорем Мосійчуком. Ян Стрелюк розповів, що народний депутат від РПЛ не зміг би з ним домовитися, оскільки вони навіть не знайомі.

Варто згадати, що голова Полтавської облради Петро Ворона звинувачував головного екс-прокурора в Полтавській області Яна Стрелюка і начальника міліції Полтавщини Олега Беха в "кришуванні" незаконного видобутку корисних копалин.
На своїй сторінці в Facebook журналіст Володимир Бойко повідомив, що один з відрізків відео, оприлюдненого Генпрокуратурою, знімався 25 липня в полтавському ресторані «Мюнхен».

Журналіст повідомив прізвище замовника-підприємця - Кобець. Крім цього, Володимир Бойко впевнений, що народний депутат, обговорюючи "договірняк" з прокуратурою, мав на увазі саме колишнього головного прокурора Полтавщини Яна Стрелюка.

"Що ж це за загадковий Ян, який би міг допомогти Мосійчуку, якби залишився? Розповідаю. Це - Ян Володимирович Стрелюк, який на момент зйомки обіймав посаду прокурора Полтавської області (хоча Мосійчук, на відміну від Кобця, знав, що у нього трапилися великі неприємності). У минулому - прокурор Васильківського району Київської області, з яким "васильківський терорист" Мосійчук був чудово знайомий", - пише журналіст.

Як ми вже повідомляли, колишнього головного прокурора Полтавської області Яна Стрелюка перевели до Києва на посаду прокурора Солом'янського району. Тепер у Полтаві посаду головного обласного прокурора займає Сергій Попов.

Більше новин Полтавщини читайте на Depo.Полтава.