ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Голова Полтавської облради застерігає про збройні провокації під час "онуфріївської" ходи

Влада Полтавщини просить жителів не піддаватися на провокацію щодо хресної ходи
Depo.
11 липня 2016 17:19
ФОТО: depo.ua
Голова Полтавської облради застерігає про збройні провокації під час "онуфріївської" ходи
Хресна хода з Донбасу на Київ

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький звернувся у правоохоронні органи до жителів області з приводу проведення "хресної ходи з донбасу на Київ 9-17 липня", повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської облради.

За численними інформаційними повідомленнями, на тимчасово окупованих територіях Донбасу терористи готуються приєднатись до "ходи", щоб організовувати провокації на мирній території.

З метою запобігання можливим провокаціям з боку бійців злочинних військових формувань звертаюсь до керівника головного управління Національної поліції у Полтавській області Олега Беха, до керівника управляння СБУ у Полтавській області Юрія Рахівського з проханням:

- посилити заходи безпеки на території області на час проведення "хресної ходи," яка завершиться 27 липня у Києві;

- посилити роботу з виявлення та знешкодження можливих провокаторів-терористів серед мирного населення області;

- активізувати роботу у попередженні заворушень та інших протиправних заходів на час проведення "ходи".

Окремо закликаю громаду Полтавщини не піддаватись на можливі провокації підозрілих осіб і повідомляти про них правоохоронцям.

Заходи безпеки - у жодному випадку не протидія мирним зібранням християн. Полтавці поважали і поважають кожного вірянина, який дотримується законів України і прагне до миру і взаєморозуміння.

Ми виступаємо проти людей, які, прикриваючись ім'ям "християнин", під "колорадськими" чи "червоно-комуністичними" прапорами, готуються завдати шкоди полтавській громаді абсолютно не християнськими вчинками, ділять традиції православ'я на "ваші і наші", йдеться на сайті облради.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на