ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Громада поскаржилася Порошенку на його однопартійця з Полтави

Заступника голови Полтавської ОДА звинуватили в корупції
Depo.
4 серпня 2015 14:28
ФОТО: depo.ua
Громада поскаржилася Порошенку на його однопартійця з Полтави
Андрій Пісоцький

4 серпня в Полтаві пройшов конкурс з визначення пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі області, пише Depo.Полтава, посилаючись на інтернет-видання "0532".

Не встигла комісія розпочати конкурс, як вже виник перший конфлікт. Громадська рада при Полтавській ОДА вирішала проігнорувати конкурс. Причина - виключення більшості представників Громадської ради з конкурсної комісії.

Головував в конкурсній комісії перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький. Він же голова територіальної організації "Солідарність" - Блок Петра Порошенка.

Не дивлячись на те, що деякі члени комісії на засідання не з'явилися, кворум зібрати вдалося - на конкурсі були присутні 14 членів комісії. Загалом розглядали пропозиції по 57 маршрутах приміського та міжміського спрямування. Участь взяли 33 перевізника.

Представники Антикорупційного народного комітету звинуватили Пісоцького в узурпації влади та закидають йому організацію корупційних схем у галузі пасажироперевезення. З цього приводу громадські активісти написали листа президентові Порошенку.

Андрій Пісоцький - фото 1

Андрій Пісоцький - фото 2

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.