У Полтаві тимчасово закрили кафе, в якому знайшли сальмонелу
Носіями небезпечних бактерій виявилися двоє працівників закладу харчування
- Полтава
-
13 січня 2020 17:46

У Полтаві за повідомленням Полтавського міськрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень Державної установи "Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ України", щодо підозри можливого виникнення захворювань на гострий гастроентероколіт в результаті вживання страв, які були виготовлені і доставлені з закладу громадського харчування "Полтавські страви" (ФОП Коломієць С. А.), фахівці Держпродспоживслужби здійснили позапланову перевірку з відбором зразків для лабораторних досліджень. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ГУ Держспоживслужби в Полтавській області.
Під час раптових лабораторних досліджень у двох працівників закладу було виявлено носійство Salmonella enteritidis. Їх відсторонили від роботи до отримання негативних результатів. Також були вилучені та знищенні залишки харчових продуктів, з якими контактували хворі.
"За наслідками санітарно-епідеміологічного розслідування та позапланового заходу державного нагляду (контролю) оператору ринку ФОП Коломієць С. А., головним державним інспектором та головним державним ветеринарним інспектором Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області видано рішення про тимчасове припинення виробництва та обігу харчових продуктів терміном на 10 (десять) робочих днів", – йдеться в повідомленні Держпродспоживслужби.
Фахівці Держпродспоживслужби видали два приписи щодо усунення порушень чинного законодавства, а також склали протокол про порушення Закону України "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин" та видана постанова про накладання штрафу у розмірі 25 038 грн.
Крім цього, направлено повідомлення до Полтавського відділу поліції Полтавщини та органів місцевого самоврядування щодо зареєстрованих випадків захворювання на гострий гастроентероколіт, пов'язані із діяльністю "Полтавських страв".
Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що на Полтавщині від правцю помер 52-річний мешканець Зіньківського району. Медики зазначають, що загиблий не мав щеплення від хвороби.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:31На Полтавщині стався землетрус
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 10:50Пікнік: як правильно спланувати та що врахувати для комфортного відпочинку Актуально
- 11:47Під час нічної атаки постраждала залізнична інфраструктура у двох регіонах, - УЗ
- 11:02На Полтавщині виготовляли косметику та парфуми під марками відомих світових брендів
- 15:50 Нардепи схвалили новий склад Кабміну на чолі зі Свириденко
- 10:43 СБУ затримала пару агенток РФ, що готували теракти у Дніпрі та Полтаві ФОТО
- 11:21В аквапарку на Полтавщині втопилася дитина
- 10:18На Полтавщині вночі працювала ППО, через атаку дронів пошкоджене житло
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 21:01Родич ТЦКашника з Запоріжжя отримав 1,2 млн грн від дружини загиблого воїна і вимагав ще (ВІДЕО) Відео
- 19:59У МОЗ підказали українцям, як безпечно пережити 30-градусну спеку
- 17:03В Кременчуці внаслідок удару по будівлі ТЦК поранена людина
- 15:48Ворожа атака по Кременчуці: Всі подробиці ФОТО Відео
- 13:31 РФ може й надалі атакувати ТЦК, то - частина планів московії
- 11:03Рашисти вгатили по будівлі ТЦК та СП у Кременчуці
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 15:25У Хорол на Полтавщині потрапило майже 13 тис. кг азотних добрив
- 21:51Під час атаки на Полтаву постраждали майже 60 осіб, є загиблі