На Полтавщині поїзд збив 56-річного чоловіка
Нещасний випадок стався поблизу залізничної станції "Ганнівка" у Козельщинському районі
- Полтава
-
1 жовтня 2019 09:07

30 вересня, в селі Лутовинівка Козельщинського району Полтавщини, поблизу залізничної станції "Ганнівка", приміський пасажирський потяг №6535 сполученням "Полтава-Кременчук" збив 56-річного чоловіка. Про це повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту Полтавської ОДА, пише Depo.Полтава.
Постраждалого госпіталізували до Козельщинської центральної районної лікарні. Обставини нещасного випадку нині з'ясовуються. Затримки руху потяга не було.
Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що 25 вересня, близько 07:50, під Полтавою, на перегоні "Свинівка - Божкове" поблизу платформи "Ковалівка", вантажний потяг, що рухався з Харкова до Полтави, смертельно травмував 23-річну жінку.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:22На Полтавщині в одній із лісосмуг знайшли схрон зброї (ФОТО) ФОТО
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 12:19В МВС спростували інформацію про хімічне отруєння працівників ДСНС на Полтавщині після падіння БпЛА
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:12Ексдиректор агрофірми з Полтавщини не сплатив 4 млн грн податків
- 11:42Полтавщину вночі атакували дрони. Є пошкодження
- 10:19На Полтавщині через повітряну атаку поранено цивільного
- 20:59По 15 років вʼязниці загрожує шахраям, які ошукали щонайменше 20 українців на понад 800 тис. грн ФОТО
- 10:20На Полтавщині затримали жінку, що готувала теракт на замовлення РФ ФОТО
- 14:31 У березні українські дрони знищили понад 77 тисяч ворожих цілей
- 11:23Контрабанда наркотиків із США: Судитимуть членів організованої групи
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 22:20Хвороби відступають: За тиждень захворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 знизилась на 22%
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 07:15Окупанти вдарили дронами по Полтаві, є руйнування
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію
- 20:33 Попри зменшення кількості нових випадків захворювань на ГРВІ, грип та COVID-19, в 10 областях перевищений епідпоріг
- 11:19В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у квітні
- 08:16Ворог вночі 25 березня атакував Полтавщину ударними дронами. Є потерпілі ФОТО