Кардинальні зміни: На Полтавщині до кінця року реорганізують всі військкомати

В оновлених військових комісаріатах надаватимуться послуги з соціальної та юридичної підтримки 

До кінця 2019 року на Полтавщині обласний військовий комісаріат та районні військкомати реорганізують у центри комплектування і соціальної підтримки, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

За словами комісара Полтавського військкомату Дмитра Губського, нові заклади стануть схожими на центри надання адміністративних послуг. У їх діяльність входитиме робота з особовим складом в мирний час, а також соціальна та юридична підтримка населенню. Метою реорганізації є кардинальна зміна підходів щодо забезпечення прозорості в системі надання послуг військовозобов'язаним, резервістам, військовослужбовцям, ветеранам війни та військової служби, військовим пенсіонерам тощо. Також Дмитро Губський розповів, що буде створено електронний реєстр всіх військовозобов'язаних.

У 2018 році вже провели певні підготовчі заходи щодо реорганізації військових комісаріатів. На переформування знадобиться майже 7 млн грн.

Пілотний проект вже втілювався на базі Чернігівського обласного військового комісаріату та Козелецького райвійськкомату.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що у Полтавській обласній клінічній лікарні імені М. В. Скліфосовського відкрили відреконструйоване урологічне відділення. Відтепер пацієнтів лікуватимуть з допомогою сучасної апаратури та новітніх методик. На реконструкцію з обласного бюджету витратили 7 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава