ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кернес перед виборами переписав свій бізнес на Оксану Гайсинську

Мер Харкова переоформив своє право власності на частки в статутних капіталах та акціях компаній на свою дружину Оксану Гайсинську
Depo.
2 жовтня 2015 17:23
ФОТО: depo.ua
Кернес перед виборами переписав свій бізнес на Оксану Гайсинську
Кернес перед виборами переписав свій бізнес на Оксану Гайсинську

Про це свідчать дані Єдиного реєстру юридичних осіб, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Наші гроші".

У декларації Кернеса вказано, що в 2014 році він володів частками у ТОВ ТЦ "Комільфо" та ТОВ "Рівлад ЛТД", загальна вартість яких складала 1,21 млн грн. Також йому належали 76% акцій АТ "НПК-Холдінг", 40 % акцій ПРАТ РТМК "Тоніс-центр" та незначна кількість акцій в АК "Харківобленерго" і "Реал-банк".

Протягом 2015 року власник у цих активів змінився і ним стала Оксана Гайсинська - донька екс-прокурора Київської області Юрія Гайсинського та людина, яку Кернес називає своєю дружиною, але не вказує як дружину у декларації про доходи.

У ТОВ ТУ "Комільфо" Гайсинській належить частка в 31,70 %. Але більша частина статутного фонду фірми записана на Ольгу Кириллову. Остання є бенефіціаром ТОВ Торговий дім "Пушкінський". Ця фірма є одним з засновників ТОВ "Національ" - підприємства, яке володіє однойменним готелем - резиденцією Кернеса.

Варто відзначити, що офіційно Кернес прописаний не в "Націоналі", а у невеликому будинку на вул. Басейній,76, який належить голові вуличного комітету №20 Володимиру Ярмаку.

В ТОВ "Рівлад ЛТД" Гайсинській належить 27 % частки статутного фонду. Основним власником цієї фірми є Анатолій Челобітчиков. Останній є директором та співвласником "Діамант-2006" - фірми, яка надає в оренду техніку КП Газета "Харьковские известия" ХМР. Серед засновників "Діаманту-2006" є Кириллова, а також власниця Кінного ринку Ольга Солоп, Віталій Печура, Алла Герасименко та Ігор Тирнов.

Щодо АТ "НПК-Холдінг" та ПРАТ РТМК "Тоніс-центр" ("7канал"), то їх єдиним бенефіціаром з 2015 року є Гайсинська. Крім неї акціями телеканалу володіють Алла Миколаївна Добкіна, Ольга Кириллова та віце-мер Марина Стаматіна. Алла Добкіна - мати екс-губернатора Харківщини Михайла Добкіна, у якої той зараз мешкає.
Також відомо, що Гайсинська має у власності дві квартири площею 142 та 166 кв.м. у ЖК "Карат" на вулиці Потебні у Харкові.

Таким чином, мер Харкова Генадій Кернес перед новими виборами мера 25 жовтня де-юре не має відношення до бізнесу. На вибори Кернес іде висуванцем від партії "Відродження".

Оксана Гайсинська - це донька колишнього прокурора Київської області Юрія Гайсинського. У його фірмі "Юридичні гарантії" працював останніми роками Артем Ситник - нинішній голова Національного антикорупційного бюро.

Нагадаємо, 5 жовтня у Полтаві відбудеться чергове слухання справи по обвинуваченню Генадія Кернеса.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.