Кір атакує: Протягом тижня захворіли 23 мешканця Полтави

Майже половина всіх захворівших - це діти

Пртягом тижня станом на 18 березня на Полтавщині по екстрених повідомленнях зареєстровано 41 випадок кору, що на два випадки більше ніж на минулому тижні. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ДУ "Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України".

Захворювання зареєстровані в Полтаві - 23 випадки, з них 10 дітей; в Шишацькому районі - п'ять випадків, з них три дитини; в Диканському районі- чотири випадки; в Полтавському районі- три випадки, всі діти, в Миргородському районі - три випадки, з них одна дитина; у Кременчуці, Зіньківському та Оржицькому районах по одному випадку.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на Полтавщині вже укладено більше мільйона і шістнадцяти з половиною тисяч декларацій з сімейними лікарями. За словами директора обласного Департаменту охорони здоров'я Віктора Лисака, це близько 72% від усіх жителів Полтавщини. З початку впровадження послуги (1 квітня 2018 року) до підписання угод долучилося понад 850 лікарів з 59-ти медичних закладів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава