ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Комсомольський скульптор оцінив пластикового депутата Жеваго в півтора мільйона

У Комсомольську з'явився бюст найбагатшого депутата з Полтавщини Костянтина Жеваго. Можна подарувати Кості
Depo.
10 липня 2015 10:33
ФОТО: depo.ua
Комсомольський скульптор оцінив пластикового депутата Жеваго в півтора мільйона
Комсомольський скульптор оцінив пластикового Жеваго в півтора мільйона

Український митець з Комсомольська Полтавської області Олег Рябо створив скульптуру мільярдера та нардепа Жеваго. Рябо говорить, що увічнений у пластику та пофарбований під бронзу образ - це не сьогоднішній олігарх, а таким, як був Жеваго у роки студентської молодості. Вартість такої скульптури Рябо оцінив у 1,5-2 мільйони, пише Полтава.depo.ua, посилаючись на "Громадське ТV".

Рябо вже відомий за своїми скульптурними роботами президента Росії Владіміра Путіна, канцлера ФРН Ангела Меркель, американського політика Нуланд, президента США Обами та інших політичних діячів. Тепер він перейшов на олігархів.

Працювалося над скульптурою Жеваго Рябо легко. Каже, що впорався за місяць. Переконує, якби спеціально замовляли та диктували, яким має бути олігарх - не зміг би нормально працювати. А так - це стало творчим вираженням думок митця про Жеваго, незважаючи на те який зараз олігарх і що про нього говорять люди. Що робити далі з цим витвором, автор ще не вирішив: "Можна поставити в художню галерею, а можна подарувати Кості, якщо забажає".

Більше новин про життя регіону читайте на poltava.depo.ua.