Кременчуцькі депутати спробують впорядковувати стихійну торгівлю

На засіданні виконкому погодили розміщення торгівельних рядів на Великій Набережній

Сьогодні, 6 серпня під час засідання виконкому Кременчуцької міськради погодили реалізацію пілотного інвестиційного проекту щодо облаштування торговельних рядів, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Кременчуцької міської ради.

Стаціонарна споруда для роздрібної торгівлі власно вирощеними овочами, фруктами і ягодами буде розміщена на вул. Велика набережна, 9. Це місце для провадження сезонної торгівлі визначили за підсумками раніше проведеного конкурсу.

Таким чином, в рамках пілотного інвестиційного проекту подібні торговельні мають бути облаштовані також на вулиці Миру в районі житлового будинку №2 7, вулиці Велика Набережна в районі житлових будинків № 9 та вулиці Юрія Кондратюка.

Нагадаємо, 6 серпня під час засідання виконавчого комітету Кременчуцької міськради ухвалили рішення щодо встановлення зупинки на провулку Героїв Бреста.

На численні звернення місцевих жителів, нова зупинка громадського транспорту з'явиться на маршруті № 18, а саме в районі житлового будинку № 63 (в напрямку проспекту Свободи).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook