Кременчуцькі спортсмени привезли купу нагород з Всеукраїнської Спартакіади

Діти з інвалідністю показали у фіналі Спартакіади кращий результат за останні три роки

Кременчуцькі спортсмени привезли купу на…

На фіналі Всеукраїнської Спартакіади "Повір у себе" спортсмени з Кременчука здобули три золоті, п'ять срібних та одну бронзову нагороди, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Лтаву.

У змаганнях взяли участь діти молодшого віку, які мають інвалідність. За словами заснуженої тренерки України з легкої атлетики Ірини Зикової, це кращий результат за останні три роки.

На дистанції бігу 100 та 200 метрів кремен чужанин Олександр Година виборов дві золоті медалі, та срібну нагороду у бігу на 60 метрів.

Нагадаємо, полтавські веслувальники Олександр Конь та Микола Повар вибороли срібну нагороду на Чемпіонаті України серед юніорів, який проходив у Дніпрі.