ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кременчуцький автоскладальний завод закривають через банкрутство

Кременчуцький автоскладальний завод, що входив у Групу компаній "АІС" визнали банкрутом і ліквідовують
Depo.
23 листопада 2015 13:46
ФОТО: depo.ua

ТОВ "ПО" Кременчуцький автоскладальний завод "(ВО" КрАСЗ "), що входить до складу Групи компаній" АІС ", і що припинив випуск легкових автомобілів влітку 2014 року, визнаний банкрутом, і відносно нього відкрита ліквідаційна процедура, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Дело".

Відповідну постанову Господарський суд Полтавської області прийняв 6 жовтня 2015 в рамках справи про банкрутство, порушеної на підставі заяви самого ПО "КрАСЗ".

Згідно з постановою, ліквідатор компанії повинен скласти реєстр вимог кредиторів і подати його на затвердження суду до 26 листопада поточного року, засідання суду за твердженням цього реєстру призначено на 15 грудня.

"Господарську діяльність банкрута завершити закінченням технологічного циклу з виробництва продукції у разі можливості її продажу за винятком укладення та виконання договорів, що мають на меті захист майна банкрута, договорів оренди тимчасово невикористаного майна на період його продажу в період ліквідації", - зазначається у постанові суду.

Крім того, суд постановив зняти арешт, накладений на майно боржника або інші обмеження щодо розпорядження майном банкрута. При цьому накладення нових арештів не допускається.

Рішення про припинення діяльності ВО "КрАСЗ" прийнято зборами учасників товариства в травні поточного року. Згідно проміжного ліквідаційного балансу, за даними інвентаризації на кінець липня поточного року у ПО "КрАСЗ" відсутні грошові кошти в касі та на рахунках, а вартість активів в цілому складає 87 240 000 грн. При цьому кредиторська заборгованість перевищує 153 800 000 грн.

КрАСЗ спеціалізувався на великовузловому складанні автомобілів, виконанні передпродажної підготовки, гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів влітку 2014 роки він припинив збірку автомобілів Geely в зв'язку з економічною недоцільністю. На заводі також здійснювалося переобладнання російських автобусів ПАЗ.

У 2014 році завод отримав чистий дохід 414 млн грн (у 2013 році - 503 млн грн), чистий збиток перевищив 5 млн грн (чистий прибуток 2700000 грн).

Більше про життя Полтави та області читайте на Depo.Полтава.

Полтавці, приєднуйтеся до нашої групи Вконтакте!