ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кременчуцький НПЗ продовжує роботу

Пасішник вважає, що Кременчуцькі ЗМІ на правах реклами розповсюджують неправдиву інформацію про закриття заводу
Depo.
21 серпня 2015 17:21
ФОТО: depo.ua

Нафта надходить на Кременчуцький нафтопереробний завод без затримок, тож інформація про його закриття перебільшена, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на "Укрінформ".

За словами в.о. заступника голови НАК "Нафтогаз України" Андрія Пасішника, керівництво зацікавлене в продовженні роботи заводу. Він спростував також чутки про відсутність нафти на заводі, заявивши, що запасів техногенної нафти (240 тисяч тонн) вистачить на два місяці.

Кременчуцький НПЗ зупиняв роботу на кілька днів у зв'язку з плановими ремонтними роботами одного з нафтопроводів, про що повідомлялося рік тому, розповів Пасішник. Через трубопровід Одеса-Кременчук з Каспійського басейну безперебійно надходить нафта. До Кременчука нафта надходить двома трубопроводами, один з яких знаходився у ремонті, а з іншого команда колишнього керівника Укрнафти Олександра Лазорка викачала техногенну нафту, за зберігання якої держава щодня сплачує 2,5 млн гривень. На письмове звернення Нафтогазу про повернення нафти прийшла відповідь, що спочатку потрібно отримати дозвіл Міноборони.

Що стосується чуток про підвищення тарифів на постачання, то Пасішник повідомив, що з 2007 року вони не підвищувалися. На його думку держава намагається змістити керівництво Нафтогазу і Укртранснафти для того, щоб повернути старі порядки.

Більше новин про життя Полтави і області читайте на Depo.Полтава.