Кременчужани поспішають вакцинувати дітей від кору, аби 4 лютого їх пустили до школи

Станом на 28 січня у Кременчуці було щеплено проти кору 84 дитини шкільного та дошкільного віку

У Кременчуці триває вакцинація дітей проти кору, 28 січня було щеплено проти кору 84 дитини шкільного та дошкільного віку. Про це повідомили у прес-службі Кременчуцької міської ради, пише Depo.Полтава.

Директора департаменту освіти Геннадій Москалик наголосив, що члени тимчасової протиепідемічної комісії ухвалили рішення, відповідно до якого в школах мають бути сформульовані поіменні списки дітей, які не мають документально підтверджених даних про щеплення проти кору.

Батькам таких дітей вручається письмове попередження про необхідність щеплення дитини проти кору упродовж поточного тижня. Після цього батьки повинні надати письмове підтвердження про проведення імунізації проти кору своєї дитини до адміністрації закладу освіти.

А керівник управління охорони здоров'я Кременчука Максим Середа зазначив, що дитячі лікувальні установи міста мають необхідний запас вакцини проти кору. Щоб охопити вакцинацією усіх дітей, які свого часу не були щеплені проти кору, в педіатричних відділеннях ЦПМСД кабінети щеплень працюють у дві зміни з 08:00 до 18:00.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що з 4 лютого у Кременчуці, рішенням тимчасової міської протиепідемічної комісії, до уроків не допускатимуть школярів, які не пройшли вакцинацію проти кору і не мають документів про медичні протипоказання.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава