Крюківський вагонозавод з Полтавщини підозрюють у змові з конкурентом

Крюківський вагонобудівний завод підозрюють у змові з конкурентами в тендерах на постачання вантажних напіввагонів для Укрзалізниці
Depo.
25 жовтня 2016 14:20
ФОТО: depo.ua
Крюківський вагонозавод з Полтавщини підозрюють у змові з конкурентом
Крюківський вагонозавод з Полтавщини підозрюють у змові з конкурентом

Філія "Дарницький вагоноремонтний завод" ПАТ "Українська залізниця" 24 жовтня провела два аукціони по тендерам на постачання вантажних напіввагонів на 342,08 млн грн, повідомляє Depo.Полтава з посиланням Наші гроші.

В обох аукціонах брали участь два заводи-виробники – ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" м.Кременчук та ПАТ "Дніпровагонмаш".

У першому аукціоні з очікуваною ціною 195 600 000 грн. переміг Крюківський завод, який в ході торгів зробив тільки один крок по зниженню ціни до 195 475 200 грн. Конкурент зробив ще меншу знижку. Відтак економія по цим торгам склала лише 0,06% від очікуваної ціни, яку встановила «Укрзалізниця».

По другому аукціону з очікуваною ціною 146 700 000 грн. ті самі учасники зробили навпаки. Вже "Дніпровагонмаш" знизив ціну на 0,06% до 146 604 600 грн., а Крюківський завод зробив ще меншу знижку, віддавши перемогу конкуренту, якого переміг у першого аукціоні такою ж мізерною знижкою.

Як вже повідомлялось, ПАТ ММК ім. Ілліча (Маріуполь) також замовив у ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" цистерни  для перевезення пиловугільного палива (ПВП).

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".