"Гаряча" чемпіонка: Як йшла до перемоги красуня-бодібілдерка з Полтавщини

Кременчужанка Аліна Яман підкорює світ бодібілдингу, встигає виховувати маленького сина, подорожувати і займатися кулінарією

"Гаряча" чемпіонка: Як йшла до перемоги…

Спортсмени з Полтавщини продовжують прославляти Україну своїми досягненнями. 17 листопада ряди чемпіонів поповнила 34-річна бодібілдерка з міста Кременчук Аліна Яман. На міжнародному турнірі Diamond Cup Rome-2019, який відбувався у Римі, "гаряча" красуня посіла перше місце у категорії "Бодіфітнес понад 163 см". Окрім того, кременчуцьку спортсменку визнали кращою у абсолютній категорії бодіфітнесу. Аліна Яман вже прилетіла з Риму і поділилася враженнями від турніру з кореспондентами Depo.Полтава. Говорить, організація змагань була на вищому рівні, тому отримала від участі колосальне задоволення та незабутні враження. Вже 30 листопада кременчужанка підкорюватиме наступну вершину–Чемпіонат світу, який відбуватиметься у столиці Угорщини Братиславі.

На фото: Аліна Яман друга праворуч

Аліна Яман протягом декількох років випробовувала себе на турнірах національного та міжнародного рівнів. Свою першу медаль категорії "бодіфітнес" спортсменка виборола 19 травня 2018 року у Варшаві.

Тоді Яман забрала срібний кубок Diamond Cup, а вже за тиждень, 23 травня, стала переможницею міжнародного турніру у Мадриді.

Чемпіонка не зупинялася на досягнутому і невтомно працювала, аби поповнити колекцію титулів омріяним кубком престижного бодібілдинг-фестивалю Arnold Classic Europe у Барселоні, який проводився 27-30 вересня. І, як не дивно, наполегливій кременчужанці і там вдалося стати кращою.

Наступним тріумфом кременчужанки стала абсолютна першість на турнірі з бодіфітнесу IFBB Nordic Cup, який тривав з 5 по 7 жовтня в Лахті (Фінляндія). Золота медаль забезпечила Яман найвищу сходинку світового рейтингу бодібілдерів.

Кременчуцька красуня довела, що гідна представляти Україну на Чемпіонаті світу 26-28 жовтня 2018-го у польському місті Білосток. У Польщі спортсменка здобула срібну медаль у категорії "Бодіфітнес понад 168 см".

Втім попри постійні виснажливі тренування чемпіонка встигає приділяти увагу іншим і своїм хобі. На instagram-сторінку бодібілдерки підписані понад 14 000 людей, і вона активно постить для "фаловерів" яскраві фото з подорожей по всьому світу.

Ще одне захоплення спортсменки—кулінарія. У вільний час вона відвідує майстер-класи з приготування їжі, а потім дражнить підписників світлинами неймовірних страв власного приготування.

Без сумнівів, Аліна Яман здобуде ще не один кубок переможниці, але найбільшим її досягненням та гордістю є син.