ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Лохвицького Леніна здали як металобрухт за 100 тисяч гривень

На місці демонтованого вождя мешканці мають намір встановити пам'ятник борцям за свободу і незалежність України
Depo.
30 липня 2015 15:21
ФОТО: depo.ua
Лохвицького Леніна здали як металобрухт за 100 тисяч гривень
Ленін за 96 200 грн.

Доля Леніна у Лохвицькому парку кілька років була каменем спотикання у міські раді. Депутати, всупереч волі більшості громадян, сесія за сесією підіймали руки проти демонтажу, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на "Події та коментарі".

Врешті-решт рішення про демонтаж прийняли, а 23 лютого 2014 року статую вождя зняли із постаменту та передали на зберігання комунальному підприємству "Лохвиця". Проблем від цього лише побільшало: що ж робити зі статуєю, куди її подіти, кому потрібна громіздка архітектурна споруда, думали мешканці Лохвиці. У місцевому музеї Леніну місця не знайшлося, покупця на скульптуру теж не виявили.

У місцевих жителів з'явилася ідея побудувати меморіальний комплекс борцям за свободу і незалежність України. Встановити майбутній пам'ятник вирішили у сквері, а кошти на будівництво взяти із продажу Леніна. Незабаром скульптуру списали на металобрухт і отримали 96 200 грн. Уже укладено договір на спорудження нової скульптури, аванс із виручених коштів уже перерахували. А от фундамент керівництво КП "Лохвиця" вирішили самі залити.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.