Мамай не планує на вимогу депутатів проводити позачергову сесію Полтавської міськради

Зі слів мера, наступна сесія Полтавскої міської ради відбудеться не раніше жовтня

Мер Полтави Олександр Мамай заявив, що не вбачає необхідності у проведенні позачергової сесії Полтавської міськради. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Зміст.

"У найближчі 20 днів сесії не буде. Одну сесію у третьому кварталі я вже проводив. Наступна буде тільки у четвертому кварталі, бо міський голова має скликати сесію раз не рідше, ніж раз у три місяці", - зазначив Мамай.

Зі слів мера, наступна сесія Полтавскої міської ради відбудеться не раніше жовтня. Мамай також прокоментував ініціативу полтавських депутатів з проведення сесії у наступні 20 днів: "А які питання потрібно вирішувати на сесії? Які питання у депутатів, за що вони збираються голосувати? Коли у мене буде список питань, тоді я буду скликати сесію".

Що стосується кандидатури на посаду секретаря міської ради, міський голова зауважив, що Оксану Деркач ніхто не звільняв.

"Діючу секретарку Оксану Антонівну ще ніхто не звільняв й вона надалі обіймає свою посаду. От як звільнимо, тоді я буду роздивлятися кандидатів", - повідомив Мамай.

Нагадаємо, що 7 серпня у Полтаві провели засідання міської виборчої комісії, на якому оголосили відповідь вищих партійних органів щодо відкликання шести депутатів міської ради. Рішенням партій було офіційно припинено повноваження п'ятьох депутатів. Четверо з відкликаних – екс-члени фракції "Рідне місто" та депутатської групи "Єдність" (Оксана Деркач, Тимофій Гаєвий, Володимир Корнійчук та Іван Діденко). Також звільнили з посади колишнього члена фракції СДП Ярослава Мартинюка, а щодо Світлани Бондарєвої з "Самопомічі" висновків поки не надали.

13 серпня під час зборів депутати Полтавської міськради запропонували провести позачергову сесію, аби обрати наступника відкликаної Оксани Деркач.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Мітки: #мер