Масштабна пожежа під Полтавою: Зруйновано дві будівлі, сінник та 10 тонн свіжого укосу (ВІДЕО)
Пожежу на території приватного домоволодіння у селі Жуки приборкали силами 19 бійців ДСНС та з допомогою п'ятьох одиниць рятувальної техніки
- Полтава
-
7 вересня 2018 13:04

Вчора, 6 вересня, о 14:00 рятувальники отримали сповіщення про пожежу, що виникла на території приватного домогосподарства по вулиці Касьянівській, що в селі Жуки Полтавського району. Про це повідомили у прес-службі ГУ ДСНС України у Полтавській області, пише Depo.Полтава.
Прибувши на виклик вогнеборці одразу приступили до гасіння і пожежі вдалося приборкати менше, ніж за півгодини. До ліквідації залучались 19 чоловік особового складу четвертої та другої державних пожежно-рятувальних частин, Аварійно-рятувального загону спеціального призначення та п'ять одиниць техніки.
Вогнем знищено сінник, 10 тонн сіна укосу 2018 року, господарчу будівлю та майно, покрівлю житлового будинку на площі 126 кв. м, а також пошкоджено віконні рами будинку та майно.
Внаслідок події люди не постраждали, а причина пожежі з'ясовується фахівцями.
Нагадаємо, 5 вересня бійці ДСНС ліквідовували пожежу, що виникла на приватній території по вул. Визволителів, в с. Петрашівка Кременчуцького району Полтавщини. Вогнем було знищено господарчу будівлю та поруч розташовану господарчу будівлю, пошкоджено шиферну покрівлю поруч розташованого житлового будинку, закопчено стіни та стелю.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:42росіяни вгатили дроном по заправці під Полтавою: одна людина травмована ФОТО
- 10:20Через атаку БПЛА на підприємстві під Полтавою сталася пожежа
- 12:52На 15 років за ґрати відправили полтавця, що зґвалтував 13-річного хлопчика з інвалідністю
- 09:02"УЗ" запускає додатковий поїзд між Полтавщиною та Київщиною (ГРАФІК)
- 23:28В Україні сіють озимину
- 20:56Прикриваючись війною троє посадовців "Полтаваобленерго" купували неіснуючі трансформатори
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 13:33Російський удар по Крюківському залізничному мосту через Дніпро: Потяги курсуватимуть зі змінами маршруту
- 09:50 Рашисти поцілили в залізничний міст на Полтавщині: Є проблеми з рухом потягів
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 11:39Студента, що наводив російські ракети і дрони на центральні регіони України, затримала СБУ
- 11:36У Полтаві відкривають "Парк Легенд" із "живими" велетнями та тролями ФОТО
- 18:29Розпродаж українських футболістів від лідерів чемпіонату: Ванат у Іспанії, Судаков у Португалії +ВІДЕО ВСІХ ГОЛІВ ТУРУ УПЛ ФОТО Відео
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 11:37Полтавчанин намагався ввезти в Україну колекцію монет XIX-XX століть (ФОТО) ФОТО
- 12:30Скандальний банк через суд "рейдерить аграрне підприємство на Полтавщині, — ЗМІ
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 23:33 У Держстаті планують до кінця 2025 року "порахувати" всіх українців