ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мера Полтави з вигуками про "сперму у Капліна" відвезли в наркодиспансер

Після гучного скандалу, що відбувся у Полтавській міські раді, замість сесії, мера забрала міліція
Depo.
10 липня 2015 13:42
ФОТО: depo.ua
Мера Полтави з вигуками про "сперму у Капліна" відвезли в наркодиспансер
Мера Полтави з вигуками про "сперму у Капліна" відвезли в наркодиспансер

Під час втечі з будівлі міськради, Олександр Мамай намагався затягнути Капліна за руку до автомобіля та говорив, що на його роті сперма. Потім мер пересів на сидіння водія та рушив в натовп. Люди кинулися врозтіч, на капоті опинився міський депутат Шамота., пише Полтава.depo.ua.

Різко загальмувавши, автомобіль Мамая скинув депутата міської ради і той покотився по асфальту. Шамота розірвав одяг та робив руки до крові. Згодом виявили ще одного потерпілого: пенсіонер. Він ударився головою.

Одразу після катання на капоті депутата міської ради Олександра Шамоти, нардеп Каплін запропонував правоохоронцям, що прибули на місце ДТП, перевірити міського голову на наявність заборонених препаратів в крові.

Олександра Шамоту із розірваним одягом та розбитою рукою швидка відвезла до лікарні. А Олександра Мамая забрали для огляду в наркодиспансер.

Нагадаємо, між Капліним та мером Полтави Олександром Мамаєм виник конфлікт, який зі словесних дій переріс у штовханину, що тривала близько 20 хвилин. За словами кореспондента, під час з'ясування стосунків Мамай тихенько, на вухо в Капліну запропонував, щоб той "відсмоктав в нього". А також назвав Капліна "проектом Льовочкіна". Штовханина розповсюдилася у всій залі, активісти полізли на столи.

Також Мамай викликав міліцію, проте втрутитися в конфлікт вона не змогла, оскільки входи до сесійної зали були заблоковані.

Згодом Мамай покинув сесійну залу та замкнувся у себе в кабінеті. 

Більше новин Полтави читайте на poltava.depo.ua.