ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Міністр Аваков та нардеп Каплін вдруге обмінялися "люб'язностями"

На просторах "Фейсбук" міністр та народний депутат не шкодують слів один для одного, щоразу висуваючи жорсткіші звинувачення
Depo.
13 липня 2015 11:30
ФОТО: depo.ua
Міністр Аваков та нардеп Каплін вдруге обмінялися "люб
Міністр Аваков та нардеп Каплін вдруге обмінялися "люб'язностями"

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков закликав депутатів проголосувати за зняття депутатської недоторканості із Сергія Капліна, а також дав свою оцінку подіям, що сталися 10 липня у Полтавській міській раді, повідомляє Полтава.depo.ua. посилаючись на сторінку Авакова у "Фейсбук".

Всю провину за інцидент він поклав на Капліна, стверджуючи, що саме він спровокував бійку.

"Активність Капліна в Полтаві - це не просто передвиборний піар, це відчуття безкарності войовничого хама, яку він має завдяки депутатській недоторканості", - написав у своєму "Фейсбук" Арсен Аваков.

Відповіді Сергія Капліна довго чекати не довелося. Свою текстову промові на "Фейсбук" він назвав "Аваков вступився за сепара" і почав звинувачувати Олександра Мамая та міністра у злочинних діях, корупції та зв'язках із сепаратистами. Пригадав нардеп і відмову мера голосувати за визнання Росії ворогуючою державою, а також пояснив, чому прийшов до міськради із сокирою. Виявляється, таким чином народний депутат хотів змусити Олександра Мамая виділити 3 млн. грн. полтавським бійцям на каски та бронежилети. Міністр Арсен Аваков, за словами Капліна, на Полтавщині кришує ДАІ-шників та їх екс-начальника, який перебуває нині під слідством.

"Прийде час і ваші фотографії будуть на ялинцін а Майдані, а пізніше - ваші жирні брюха за корупцію і зраду Батьківщині на нарах", - повідомив Сергій Каплін у своєму "Фейсбук".

Важливо, народний депутат Сергій Каплін не стримав своєї обіцянки, даної під час попередньої перепалки у інтернет просторі із міністром внутрнішніх справ. Тоді нардеп пообіцяв більше ніколи не написати прізвище Авакова із великої літери, вважаючи останнього трагедією, яка призвела до тисяч жертв. Але в останньому записі, говорячи про Авакова Сергій Каплін все ж писав його прізвище з великої літери.

Більше новин про життя регіону читайте на poltava.depo.ua.