ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мінюст передав документи у РФ для звільнення полтавця Юрія Солошенка

73-річного Солошенка в Росії звинувачують у шпигунстві, його засудили до шести років позбавлення волі в колонії суворого режиму
Depo.
9 червня 2016 17:37
ФОТО: depo.ua
Мінюст передав документи у РФ для звільнення полтавця Юрія Солошенка
Мінюст передав документи у РФ для звільнення полтавця Юрія Солошенка

 Міністр юстиції України Павло Петренко заявив, що всі документи щодо звільнення українців Юрія Солошенко і Геннадія Афанасьєва вже знаходяться в РФ для прийняття рішення, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на"Інтерфакс-Україна".

Йдуть паралельно два процеси: юридичний і дипломатичний. Що стосується юридичного процесу, всі документи готові, і вони зараз знаходяться в РФ для прийняття рішення на підставі Конвенції. За словами Петренка, якщо це питання буде вирішено дипломатичним шляхом передачі через інший механізм, "то ми його відразу імплементуємо".

 Також міністр юстиції зазначив, що ситуація може бути така ж, як і з Надією Савченко, коли процес був юридичним, а потім було прийнято рішення після дипломатичних переговорів передати її на територію України.

Нагадаємо, 29 травня президент України Петро Порошенко заявив, що існує попередня домовленість з керівництвом Росії про повернення в Україну в'язнів Солошенко і Афанасьєва. 73-річного Солошенко в Росії звинувачують в шпигунстві, його засудили до 6 років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на