ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мобілізований, що минулого року стрибнув з вікна казарми, покінчив життя самогубством

Більшість очевидців прийшли до висновку, що хлопець просто психологічно не витримав дисциплінарних навантажень військової служби
Depo.
15 червня 2016 11:07
ФОТО: depo.ua
Мобілізований, що минулого року стрибнув з вікна казарми, покінчив життя самогубством
Мобілізований, що минулого року стрибнув з вікна казарми, покінчив з собою

Більше року тому широкого розголосу набула трагічна історія, коли мобілізований 28-річний житель Новосанжарського району вистрибнув з вікна казарми і загинув. Сталося це 21 березня 2015 року близько 15 години у військовій частині на вул. Зіньківській, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Кременчуг.Today.

На службу хлопець просився добровольцем, і був мобілізований 18 березня. На базі військової частини проходив курс перепідготовки, але вже на третій день не витримав і покінчив з собою. Від отриманих травм хлопець помер у шпиталі того ж дня. В момент, коли карета швидкої допомоги вивозила його з території військової частини, на КПП саме прийшла мама, щоб провідати сина. На жаль, півгодини не вистачило їй, аби побачити сина живим.

За фактом відразу ж слідчі розпочали кримінальне провадження і провели ретельну перевірку. Правоохоронцям вдалося встановити, що з самого початку служби мобілізований хлопець неодноразово повторював, що довго в армії не витримає. Про це він говорив і в телефонній розмові з сестрою та мамою. Але які саме обставини змусили його піти на такий страшний крок, невідомо.

Після ретельних слідчих дій було встановлено, що ні з боку командування військової частини, ні з боку інших мобілізованих військових, на хлопця ніхто не тиснув, фактів позастатутних відносин підтверджено не було. Більшість очевидців прийшли до висновку, що хлопець просто психологічно не витримав дисциплінарних навантажень військової служби.

В результаті слідства, за відсутністю ознак складу злочину кримінальне провадження було закрито. Рідні і близькі трагічно загиблого хлопця не оскаржували дане рішення, і не мають претензій до слідчих органів.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на