ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На фестивалі відеопоезії в Києві полтавці презентували свій проект #Встол

21-22 листопада в Києві пройшов V-й Міжнародний фестиваль відеопоезії CYCLOP
Depo.
25 листопада 2015 09:45
ФОТО: depo.ua
На фестивалі відеопоезії в Києві полтавці презентували свій проект #Встол
На фестивалі відеопоезії в Києві полтавці презентували свій проект #Встол

Проект #Встол - ініціатива полтавської молоді, спрямована на популяризацію творчості маловідомих сьогоднішньому читачу авторів, повідомляє Depo.Полтава за посиланням на Magnum Opus.

На фестивалі відеопоезії в Києві полтавці презентували свій проект #Встол - фото 1

За півтора роки існування проекту його команда (Денис Стерн, Ірина Шишкова, Сергій Макаренко та Анна Ютченко) встигла зняти 24 випуски, які в сумі набрали більше 27000 переглядів на YouTube.

Полтавці презентували свій проект на другий день фестивалю. В рамках презентації "магнумці" Денис Стерн, Анна Ютченко та Сергій Макаренко розповіли присутнім про мету проекту, його розвиток протягом періоду існування та показали частину випусків. Серед презентованих відео, були роботи присвячені творчості Павла Тичини, Григорія Чубая, Михайля Семенка, Річарда Бротігана, Веніаміна Д'ркіна, Діани ді Пріми, Майка Йогансена, Бориса Чичибабіна, Івана Іова, Іона Дегена, Леоніда Кисельова та Володимира Свідзінського.

Денис Стерн та Сергій Макаренко коротко розповідали про кожного з поетів та про цікаві випадки, які траплялися під час зйомок. Завершуючи презентацію, полтавці зазначили, що сьогодні ми володіємо дуже потужними інформаційними ресурсами. Тому вкрай важливо використати їх з користю і донести до якомога більшої кількості людей творчість талановитих авторів, які не змогли заявити про себе за життя.

Нагадаємо, Фестиваль відеопоезії CYCLOP було засновано у 2011 році літературним порталом LITFEST (ГО "Український Літературний Центр"). Його мета - підтримка та популяризація відеопоезії як нового жанру та напрямку кіномистецтва. Фестиваль є щорічним й проходить наприкінці листопада у Києві.

Більше про життя Полтави та області читайте на Depo.Полтава.

Полтавці, приєднуйтеся до нашої групи ВКонтакте і у