На Полтавщині цьогоріч очікується рекордна кількість першокласників

Для реалізації Нової української школи на Полтавщині спрямували понад 48 млн. грн державної субвенції

На Полтавщині цьогоріч очікується рекорд…

Школи Полтавщини активно готують до початку нового навчального року, який розпочнеться з 1 вересня, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

До 25 серпня мають завершитися комісійні перевірки з оформленням відповідних актів. У Департаменті освіти і науки ОДА розповіли, що доклали чимало зусиль для вдалого старту проекту "Нова українська школа" на Полтавщині.

За словами директора Департаменту Олени Харченко, у 2018-му очікується рекордна за останні три роки кількість першокласників – 15100 учнів. Державна субвенція для реалізації НУШ становить понад 48 мільйонів гривень, з яких більше 12 мільйонів спрямовано на підготовку вчителів і понад 35 мільйонів – на придбання оргтехніки, комп'ютерної техніки, дидактичних матеріалів і меблів.

В рамках Проекту на Полтавщині буде забезпечено стовідсоткове підвезення дітей і вчителів із сільської місцевості до навчальних закладів. Курсують 352 автобуси, з них шкільних – 317. За перше півріччя 2018-го закуплено сім таких авто, а до кінця року заплановано ще шість.

Також Олена Харченко зазначила, що рівень забезпечення школярів підручниками нині реалізований на 97-98 %. Цьогоріч першокласників вчитимуть за новим стандартом 977 викладачів, які пройшли відповідні тренінги.

Нагадаємо, столітні школи Лохвицького земства, збудовані за проектами архітектора Сластіона, внесли до зводу пам'яток історії та культури Чорнухинського району.

Будівлі створені у стилі українського архітектурного модерну, а інформацію про них збирав архітектор Іван Биков. За його словами, це унікальні пам'ятки, яких залишилося мало.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook