На Полтавщині колишнього копа покарали за корупційні злочини

Екс-поліцейський Диканського відділення поліції "забув" вчасно подати декларацію після звільнення

За сприяння прокуратури Полтавщини було притягнуто до відповідальності колишнього поліцейського за вчинення двох адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією. Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури, пише Depo.Полтава.

Колишній поліцейський сектору реагування патрульної поліції №4 Диканського ВП ГУНП Полтавщини через рік після свого звільнення з органів поліції несвоєчасно подав до Реєстру декларацію перед припиненням діяльності, пов'язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування та декларацію після звільнення за минулий рік, чим вчинив адміністративні правопорушення.

Прокуратурою забезпечено участь у розгляді двох протоколів про корупційні адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю). Екс-поліцейського визнано винним та накладено стягнення у виді штрафу.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на Полтавщині було притягнуто до відповідальності за корупційне адміністративне правопорушення колишнього держінспектора ГУ Державної фіскальної служби. Судом було розглянуто протокол про порушення додаткових заходів здійснення фінансового контролю екс-інспектором і встановлено, що придбавши квартиру, він повідомив про суттєві зміни у майновому стані в порушення встановленого Законом десятиденного строку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава