На Полтавщині екс-інспектора фіскальної служби покарали за корупційний злочин

Придбавши квартиру, колишній службовець вчасно не повідомив НАЗКпро суттєві зміни у майновому стані 

На Полтавщині екс-інспектора фіскальної…

За матеріалами органів прокуратури Полтавщини розглянуто протокол та притягнуто до відповідальності за корупційне адміністративне правопорушення колишнього держінспектора ГУ Державної фіскальної служби. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавщини, пише Depo.Полтава.

Судом було розглянуто протокол про порушення додаткових заходів здійснення фінансового контролю екс-інспектором і встановлено, що придбавши квартиру, він повідомив про суттєві зміни у майновому стані в порушення встановленого Законом десятиденного строку.

При безпосередній участі органів прокуратури, його визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією,передбаченого ч.2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено штраф у розмірі 1700 грн.

Нагадаємо, що у Полтаві колишнього поліцейського взводу № 1 батальйону поліції особливого призначення ГУ НП в Полтавській області визнано винним та покарано за адміністративне корупційне правопорушення. Будучи суб'єктом, на якого поширюється дія Закону України "Про запобігання корупції", екс-поліцейський не подав декларацію після звільнення у передбачений законодавством строк.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook