На Полтавщині майже завершили реконструкцію музея-заповідника у Гоголевому (ФОТО)

Основні роботи з оновлення Центру дозвілля у Гоголевому вже закінчили, нині підрядники встановлюють обладнання та меблі всередині будівлі 

На Полтавщині у селищі Гоголеве Шишацького району завершили основні роботи з реконструкції Центру дозвілля, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

Нині триває облаштування території та внутрішнє оздоблення, роботи планують закінчити до кінця березня. Оновлений музей-заповідник поєднає у собі нові технології та історичну складову.

Будівля поступово набуває нового вигляду: гостей зустрічають відомі особистості Полтавщини, зображені на фасаді, встановлені на даху сонячні батареї, а всередині – відремонтовані кімнати з новим покриттям.

Поки погода не дозволяє працювати надворі, підрядники зосередились на внутрішніх роботах: встановленні обладнання, меблів, розеток тощо. За словами ремонтників, залишилось встановити технічне обладнання, покласти плитку, встановити решту ліхтарів та укріпити береги озера. Вже облаштували сцену, гримерки, вбиральні, приміщення для галереї, встановили кілька ліхтарів та лавки.

Найближчим часом планують виділити кошти на берегове укріплення. На обласній сесії депутати додатково спрямують на це 7,5 млн грн. Відкрити оновлений Центр дозвілля планують 1 квітня, до Дня народження Миколи Гоголя.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на Полтавщині з настанням сприятливих погодних умов продовжили будівництво шляхопроводу через залізницю поблизу с. Засулля Лубенського району, яке відбувається в рамках реконструкції автодороги М-03 "Київ - Харків".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава