У Кременчуці біля школи пограбували 10-річну дівчинку
Зловмисник посеред білого дня відібрав у школярки телефон Nomi
- Полтава
-
6 липня 2018 14:05

5 липня до Кременчуцького відділу поліції Полтавщини звернулася 37-річна мешканка міста, яка повідомила про пограбування її 10-річної доньки. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Кременчуцьку газету.
Близько 13:00 біля школи № 17 по вул. Т. Бульби невідома особа відібрала у дівчинки мобільний телефон Nomi. Інформацію про злочин занесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, триває слідство.
Нагадаємо, що 4 липня у Полтаві до рятувальників від поліцейських надійшло повідомлення про те, що на меморіальний комплекс Солдатської Слави залізла дитина, яка не може самостійно злізти. Бійці ДСНС за допомогою трьохколінної драбини дістали малого і спустили на землю. Внаслідок пригоди малий "руфер" не постраждав.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 12:19В МВС спростували інформацію про хімічне отруєння працівників ДСНС на Полтавщині після падіння БпЛА
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:12Ексдиректор агрофірми з Полтавщини не сплатив 4 млн грн податків
- 11:42Полтавщину вночі атакували дрони. Є пошкодження
- 10:19На Полтавщині через повітряну атаку поранено цивільного
- 20:59По 15 років вʼязниці загрожує шахраям, які ошукали щонайменше 20 українців на понад 800 тис. грн ФОТО
- 10:20На Полтавщині затримали жінку, що готувала теракт на замовлення РФ ФОТО
- 14:31 У березні українські дрони знищили понад 77 тисяч ворожих цілей
- 11:23Контрабанда наркотиків із США: Судитимуть членів організованої групи
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 22:20Хвороби відступають: За тиждень захворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 знизилась на 22%
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 07:15Окупанти вдарили дронами по Полтаві, є руйнування
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію
- 20:33 Попри зменшення кількості нових випадків захворювань на ГРВІ, грип та COVID-19, в 10 областях перевищений епідпоріг
- 11:19В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у квітні
- 08:16Ворог вночі 25 березня атакував Полтавщину ударними дронами. Є потерпілі ФОТО
- 10:53На Полтавщині військовозобов'язаний прострелив ногу працівнику ТЦК