У Кременчуці копи затримали злочинців. які пограбували п'ятьох підлітків
Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж)
- Полтава
-
15 жовтня 2018 16:35

13 жовтня, близько 22:00, у Кременчуці на Полтавщині двоє чоловіків відібрали у юнаків мобільні телефони, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ГУ НП в Полтавській області.
За наявною інформацією, жертвами зловмисників стали п'ятеро підлітків віком від 15 до 17 років. Грабіжниками виявилися місцеві жителі 23-х та 18 років. На даний час частину речових доказів вилучено.
У кримінальному провадженні, відкритому за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж), триває досудове розслідування.
Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 12 вересня дільничий офіцер Миргородського відділу поліції у будинку екс-судимого чоловіка знайшов тіло 82-річної жінки з ознаками насильницької смерті. Слідчо-оперативна група на місці події зафіксувала на тілі видимі гематоми. У вбивстві підозрюють 52-річного цивільного чоловіка померлої, який у момент скоєного перебував у стані алкогольного сп'яніння.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:22На Полтавщині в одній із лісосмуг знайшли схрон зброї (ФОТО) ФОТО
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 12:19В МВС спростували інформацію про хімічне отруєння працівників ДСНС на Полтавщині після падіння БпЛА
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:12Ексдиректор агрофірми з Полтавщини не сплатив 4 млн грн податків
- 11:42Полтавщину вночі атакували дрони. Є пошкодження
- 10:19На Полтавщині через повітряну атаку поранено цивільного
- 20:59По 15 років вʼязниці загрожує шахраям, які ошукали щонайменше 20 українців на понад 800 тис. грн ФОТО
- 10:20На Полтавщині затримали жінку, що готувала теракт на замовлення РФ ФОТО
- 14:31 У березні українські дрони знищили понад 77 тисяч ворожих цілей
- 11:23Контрабанда наркотиків із США: Судитимуть членів організованої групи
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 22:20Хвороби відступають: За тиждень захворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 знизилась на 22%
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 07:15Окупанти вдарили дронами по Полтаві, є руйнування
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію
- 20:33 Попри зменшення кількості нових випадків захворювань на ГРВІ, грип та COVID-19, в 10 областях перевищений епідпоріг
- 11:19В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у квітні
- 08:16Ворог вночі 25 березня атакував Полтавщину ударними дронами. Є потерпілі ФОТО