На Полтавщині вантажівка провалилася на аварійній автодорозі

Автівка, що перевозить рідкий азот, самостійно вибратися з дорожньої пастки не може

Depo.
14 березня 2017 13:30
ФОТО: depo.ua

13 березня вантажів­ка, що рухалася з Дніпра до Лохвиці, за кілька кілометр­ів від села Тишки Лубенського району застрягла в асфальтовому покритті автодороги "Лубни – Лохвиця". Про це повідомила у "Фейсбуці" Анастасія Ляшенко, пише Depo.Полтава.

Автівка, що перевозить рідкий азот, самостійно вибратися з дорожньої пастки не може, як і чим її витя­гти зараз вирішують органи місцевого с­амоврядування.

Сільський голова побоюється­, що фуру просто розі­рве, а наслідки від ц­ього можуть бути ката­строфічними.

"Це стається не лише через зруйноване дорожнє полотно, а й через ігнорування Правил дорожнього руху", - прокоментував ситуацію голова Служби автомобільних доріг Володимир Трояновський.

Трояновський зазначив, що окрім ям на дорогах утворюються і пучини – деформації та руйнування дорожнього полотна у вигляді горбів та тріщин, яке виникає внаслідок промерзання грунту. В результаті дорожній одяг в рази втрачає свою міцність.

Не дивлячись на прохання Служби автодоріг у період весняного бездоріжжя утриматися від перевезення вантажів загальною масою понад 12 тонн, великоваговики продовжують їздити дорогами області, тим самим руйнуючи дорожнє покриття.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава