UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Полтавщині видали вже понад 13000 свідоцтв про народження немовлят

Послугу можна отримати в Перинатальному центрі Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського та в Полтавському міському клінічному пологовому будинку

Одним з найбільш популярних та затребуваних сервісів Міністерства юстиції України є видача свідоцтв про народження дітей безпосередньо в пологовому будинку і Полтава стала дев'ятим містом в Україні, де з 20 жовтня 2015 року можна скористатись такою послугою, пише Depo.Полтава.

Як повідомляє Головне територіальне управління юстиції Полтавщини, таку послугу можна отримати в Перинатальному центрі Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського та з грудня минулого року – в Полтавському міському клінічному пологовому будинку. Державну реєстрацію народження в цих закладах здійснюють працівники Шевченківського та Київського районних у місті Полтаві відділів ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області.

А з 15 березня 2016 року додатково розпочали роботу 18 фронт-офісів з видачі свідоцтв про народження, які створені в усіх діючих пологових будинках Полтавщини. З моменту впровадження послуги нею скористалися 12998 громадян та було отримано 13087 свідоцтв про народження немовлят.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на Полтавщині станом на 26 грудня 761 пара молодят скористались послугою "Шлюб за добу" в рамках пілотного проекту Міністерства юстиції України. За словами начальника ГТУЮ Полтавщини Олега Тимченка, експрес-шлюб уклали 487 пар наречених з Полтави та 274 молодят з Кременчука.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook