На Полтавщині внесли зміни до обласного бюджету на 2019 рік

Рішення про поправки до обласного кошторису ухвалили на сесії Полтавської облради

Полтавська обласна рада внесла зміни до бюджету на 2019 рік, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської облради.

Так, додатково спрямовано на утримання закладів і установ обласного підпорядкування, реалізацію обласних програм, формування бюджету розвитку 132, 5 млн грн, у тому числі понад 90,3 млн грн - на капітальні видатки: на реконструкцію та капремонт приміщень, будівництво кисневої станції КП Полтавська обласна клінічна лікарня імені М.В. Скліфосовського - 29,4 млн грн, поповнення статутного капіталу КП Полтавської обласної ради "Полтававодоканал" - 20 млн грн, реалізацію заходів обласної програми "Питна вода Полтавщини на 2011-2020 роки" - 14,6 млн грн, обласної "Програми забезпечення молоді житлом на 2018-2020 роки" - 5,3 млн грн, надання одноразової грошової допомоги онкохворим дітям - 2,0 млн грн та ін.

За рішенням обласної ради буде профінансовано проведення капітальних ремонтів та роботи з обладнання протипожежною сигналізацією обласних закладів охорони здоров'я на 6,4 млн грн, придбано обладнання для обласних закладів соціального захисту на 3,1 млн грн тощо.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 14 лютого, о 10:00, у Кременчуці на базі Кременчуцького педагогічного ліцею розпочала роботу двадцять четверта сесія Полтавської обласної ради сьомого скликання.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава