У Полтаві скасували тендер на ремонт вулиці Соборності
Держаудитслужбою було виявлено порушення в закупівлі під час її моніторингу, тому торги вирішили скасувати
- Полтава
-
14 лютого 2019 11:33

Вчора, 13 лютого, у Полтаві скасували торги щодо капітального ремонту тротуарів та елементів благоустрою вулиці Соборності, замовником яких стало Управління житлово-комунального господарства Полтавського міськвиконкому. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавське ТБ.
Очікувана вартість тендеру складала понад 162,5 млн грн. Згідно з протоколом засідання тендерного комітету, Управління північно-східного офісу Держаудитслужби Полтавщини виявило порушення в закупівлі під час її моніторингу. Проте на момент публікації результатів моніторингу закупівля перейшла на етап розгляду учасника, який подав найвигіднішу пропозицію. Згідно із законодавством, в такій ситуації вносити зміни до закупівлі не можна, тому торги вирішили скасувати.
Тендер, який оголосили 21 січня, передбачав капітальний ремонт відрізку вулиці Соборності від перетину з вулицею Європейською до Соборного майдану. Підрядники мали замінити каналізацію, вимостити тротуари гранітом, встановити ліхтарі, боларди, лавки, велосипедні парковки, сміттєві урни тощо.
Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 13 лютого у Полтавській ОДА обговорили питання щодо продовження будівництва басейну на вулиці Петра Юрченка, біля колишнього Авіамістечка. Кілька років будівництвом басейну займалася міська влада, нині ж його готують до передачі на баланс обласної адміністрації, після чого оголосять тендер та розпочнуть роботи.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:19В МВС спростували інформацію про хімічне отруєння працівників ДСНС на Полтавщині після падіння БпЛА
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:12Ексдиректор агрофірми з Полтавщини не сплатив 4 млн грн податків
- 11:42Полтавщину вночі атакували дрони. Є пошкодження
- 10:19На Полтавщині через повітряну атаку поранено цивільного
- 20:59По 15 років вʼязниці загрожує шахраям, які ошукали щонайменше 20 українців на понад 800 тис. грн ФОТО
- 10:20На Полтавщині затримали жінку, що готувала теракт на замовлення РФ ФОТО
- 14:31 У березні українські дрони знищили понад 77 тисяч ворожих цілей
- 11:23Контрабанда наркотиків із США: Судитимуть членів організованої групи
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 22:20Хвороби відступають: За тиждень захворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 знизилась на 22%
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 07:15Окупанти вдарили дронами по Полтаві, є руйнування
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію
- 20:33 Попри зменшення кількості нових випадків захворювань на ГРВІ, грип та COVID-19, в 10 областях перевищений епідпоріг
- 11:19В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у квітні
- 08:16Ворог вночі 25 березня атакував Полтавщину ударними дронами. Є потерпілі ФОТО
- 10:53На Полтавщині військовозобов'язаний прострелив ногу працівнику ТЦК
- 22:35Зеленський відреагував на розмову Трампа з Путіним: Уже в найближчі місяці очікуємо максимальний наступ окупантів на нашу територію Відео