На Полтавщині за корупційний злочин судитимуть "забудькуватого" держслужбовця

Спеціаліст Кременчуцького районного відділу держвиконслужби не повідомив НАЗК про суттєві зміни в майновому стані

За сприяння прокуратури Полтавщини визнано винним та покарано за корупційне адміністративне правопорушення держслужбовця Кременчуцького районного відділу державної виконавчої служби, який всупереч закону не повідомив про суттєві зміни в майновому стані. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавщини, пише Depo.Полтава.

Провідний спеціаліст Кременчуцького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції Полтавщини зареєстрував право власності на квартиру вартістю 326 тисяч гривень, тобто придбав майно на суму, що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року. Службовець мав у десятиденний строк з моменту придбання майна письмово повідомити про це НАЗК, шляхом внесення повідомлення до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Проте відповідне повідомлення взагалі не було подано, що є порушенням вимог статті 52 Закону України "Про запобігання корупції". Посадовця притягнуто до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу.

Після набрання рішення суду законної сили, з метою встановлення причин і умов, які сприяли вчиненню правопорушення, прокуратурою вноситиметься подання для ініціювання призначення службового розслідування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава