ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині зросла кількість госпіталізованих гімназистів

З підозрою на гостру кишкову інфекцію госпіталізували вже трьох учнів гімназії №6 Кременчука

Depo.
15 лютого 2018 17:53
ФОТО: depo.ua

Начальник управління охорони здоров'я Кременчуцької міськради Дмитро Петращук повідомив, що зранку було 23 викликів лікаря до дітей гімназії №6, а станом на 15:00 - вже 30. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Кременчуцьку газету.

"Опрацьовано всі виклики, дітей обстежено на дому, проведено необхідні дослідження. У більшості випадків зафіксовано ГРВІ", - зазначив Дмитро Петращук.

Також стало відомо, що станом на 15:00 з підозрою на гостру кишкову інфекцію госпіталізували трьох учнів гімназії №6. Як повідомила головний епідеміолог Кременчука Лариса Коровіна, на 9:00 було два випадки, станом на 11:45 був зафіксований третій.

У гімназії №6 заняття скасовувати не збираються - туди направлять двох додаткових медпрацівників, які будуть обстежувати учнів. Особливу увагу звернуть на ті класи, де в дітей підозрюють гостру кишкову інфекцію. Також відсьогодні до 21 лютого (на час інкубаційного періоду) будуть проводитися додаткові дезінфекційні заходи на харчоблоці.

Медики також акцентували увагу про можливе поширення ротавірусної інфекції. Остаточний діагноз школярам поставлять через п'ять днів, коли будуть готові аналізи, які зроблять у Першій міській лікарні ім. Богаєвськго.

Нагадаємо, що у кременчуцькій гімназії № 6 підозрюють масове отруєння дітей. 15 лютого до школи не прийшли 40 дітей, двох госпіталізували. За словами епідеміологів, в санслужбі вже є два екстрених повідомлення: одній дитині попередньо поставлений діагноз "харчова токсикоінфекція", а другій – "гастроенрероколіт". Ще у 18 учнів, які викликали лікарів додому, схожі симптоми.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава