На Полтавщині державний коледж заборгував освітянам півмільйона гривень

Нині заборгованість у Кременчуцькому коледжі транспортної інфраструктури становить майже півмільйона гривень
Depo.
19 жовтня 2016 11:02
ФОТО: depo.ua
На Полтавщині державний коледж заборгував освітянам півмільйона гривень
На Полтавщині державний коледж заборгував освітянам півмільйона гривень

У Державного вищого навчального закладу "Кременчуцький коледж транспортної інфраструктури" (колишній залізничний технікум) станом на 1 жовтня 2016 року заборгованість із зарплати складає вже понад 400 тис. грн., повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Вісник Кременчука".

Влітку керівник навчального закладу Сергій Коваль побіцяв, що ситуація  зміниться на краще. Він мав надію на вступну кампанію – мовляв прийдуть першокурсники і фінансовий стан стабілізується . Але не сталося. Вступна кампанія виявилася провальною. Навчальний заклад недобрав близько 100 студентів. Заборгованість лише збільшилася.

Заступник міського голови Ольга Усанова зазначила, що цією ситуацією стурбована як кременчуцька міська влада, так і Полтавська обласна державна адміністрація. Ольга Усанова наголосила, що оскільки це державний навчальний заклад, то виконавчий комітет звертатиметься до обласного керівництва з проханням втрутитися у ситуацію.

За даними департаменту праці, соціального захисту населення та питань АТО, станом на 1 жовтня 2016 року заборгованість із виплати заробітної плат по м. Кременчуку складає  більше 3,2 млн. грн. 75% загальноміського боргу  складають борги 5 підприємств-банкрутів. З них найбільша заборгованість 1млн. 119,2 тис. грн. – у ПВНЗ Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій та управління. 703,8 тис. грн.. заборгованості  із виплати заробітної плати має  колективне підприємство "Завод залізобетонних виробів № 2", 322,4 тис. грн. –  ТОВ "Пожежне спостереження", 112,3 тис. грн. – ТОВ "Техніком", 185,3 тис. грн. – ТОВ "Вік Трейд", 104,4 тис. грн. – ТОВ "Техно-комплекс".

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці