На Полтавщині дев'ятий день шукають зниклу під час трагедії на Дніпрі сімнадцятирічну дівчину

Пошуки ускладнюються погодними умовами, низькою температурою води, сильною замуленістю дна та швидкою течією

На Полтавщині у Кременчуці дев'ятий день тривають пошуки зниклої під час трагедії на Дніпрі сімнадцятирічної дівчини. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на офіційний сайт Кременчуцької міськради.

На пошукові роботи кинуті всі наявні у місті сили, а також залучено приватних рятувальників та запрошено фахівців з області. Пошуки ускладнюються погодними умовами, низькою температурою води, сильною замуленістю дна та швидкою течією.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 24 березня, близько 22:15, на Полтавщині в акваторії  р. Дніпро в Крюківському районі Кременчука, під час перепливання річки з острова "Шаламай" до берега, перекинувся моторний човен. На борту човна перебувало п'ятеро людей (трое чоловіків та дві жінки). Дістатись берега вдалось лише 19-річній кременчужанці, яка і повідомила рятувальників про подію. 26 березня о 13:30 з води було вилучено тіло одного зі зниклих, 25-річного чоловіка. 27 березня о 12:20 було знайдено тіло чоловіка, який перебував у човні, що перекинувся в акваторії р. Дніпро в Кременчуці на Полтавщині. Згодом, о 14:00, знайшли ще одного загиблого.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава