ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині кандидати у депутати висунули ультиматум і лякають мітингами

Кандидат в народні депутати вимагає повторного перерахунку на всіх дільницях
Depo.
19 липня 2016 16:45
ФОТО: depo.ua

На ОВК №151 кандидат в народні депутати Валентин Манько вимагає повторного перерахунку на всіх дільницях. Народний депутат від "Батьківщини" Іван Крулько звинувачує кандидата у тиску на комісію, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на "ОПОРУ".

Самовисуванець Валентин Манько, який влаштував мітинг під стінами ОВК, вимагає від окружної виборчої дільниці повного перерахування голосів. Кандидат звинувачує комісію у фальшуванні голосів. Як повідомив Манько, результати за Руслана Богдана (ВО "Батьківщина") мають розбіжність з первинними протоколами, які отримали його спостерігачі, на 3000 голосів.

"Даю годину голові комісії на виконання вимог – повторний підрахунок всіх дільниць, або скласти повноваження", - заявив Валентин Манько.

У разі невиконання вимог з перерахунку голосів кандидат пригрозив привести під стіни ОВК ще більше людей. Наразі участь у мітингу беруть близько 30 осіб.

Народний депутат від ВО "Батьківщина" Іван Крулько, який знаходиться в ОВК, говорить про тиск на комісію зі сторони Манька та викликав поліцію.

Наразі відбувається перерахунок голосів. Вже перераховані результати двох з семи дільниць - №530477 та №530919. Помилок не було виявлено.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на