ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині медики лікували хлопчика, а виявилося, що пацієнт - жінка

Пацієнтка має 3-річну дитину
Depo.
5 серпня 2016 15:36
ФОТО: depo.ua
На Полтавщині медики лікували хлопчика, а виявилося, що пацієнт - жінка
На Полтавщині медики лікували хлопчика, а виявился, що пацієнт - жінкао

Пацієнтка вже має 3-х річну дитину і "подорожуючи країною" вирішила перевірити роботу поліції, повідомивши про побиття. Поліція спрацювала швидко, а медики після огляду установили, що це хлопчик, повідомляє DepoПолтава з посиланням на Кременчуцьку газету. 

Гучний скандал прогримів сьогодні, 5 серпня, в медичній галузі Кременчука. Він пов'язаний з медперсоналом дитячої лікарні, який лікував пацієнта і оформляв його як неповнолітнього хлопчика, а виявилося, що це повнолітня жінка. Так, до того ж, має 3-х річної дитини.

Як повідомили в поліції, по телефону "102" зателефонував чоловік і повідомив, що його побили. Цей чоловік представився 15-річним хлопцем. Лікарі госпіталізували пацієнта в дитячу лікарню з попереднім діагнозом "забій грудної клітини" і поклали в палату.

З медичної документації пацієнт проходить як неповнолітній хлопчик.

Невдовзі пацієнт з лікарні втік, і медики повідомили про це в поліцію.

Поліція вчора знайшла втікача на автовокзалі і почала встановлювати особу. Тут і виявилося, що це не хлопчик, а 20-річна жінка. У неї є 3-х річна дитина. Прописана вона в Золотоноші.

У поліції кажуть, що жінка просто "подорожує по країні" і, за її словами, вирішила перевірити роботу поліції, повідомивши про побиття. 

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на