ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині на депутата-ляшківця нацькували поліцію

"Політик з іншого тіста" порушив виборче законодавство
Depo.
15 червня 2016 16:02
ФОТО: depo.ua
На Полтавщині на депутата-ляшківця нацькували поліцію
ляшко

У вівторок, 14 червня, представники громадської мережі ОПОРА зафіксували правопорушення виборчого законодавства з боку кандидату в нардепи по виборчому окрузі 151 від "Радикальної партії" Руслана Ляшка.

За зверненням ОПОРИ правоохоронці зареєстрували заяву про правопорушення, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на ОПОРУ.

ляшко - фото 1

Представники громадської мережі зафіксували агітаційні банери Руслана Ляшка, на котрих розміщено його портрет та гасла: "НАШ Руслан ЛЯШКО" та "Політик з іншого тіста". Згадану продукцію виявлено в межах міста Лохвиця, на магазинах.

Оскільки вказані банери не містять відомостей передбачених частиною 23 статті 74 Закону України "Про вибори народних депутатів України", про тираж, замовника, установу, що здійснила друк та осіб відповідальних за випуск, представники ОПОРИ викликали поліцію до одного з кіосків, який розміщений на території Лохвицького автовокзалу, для фіксації порушення виборчого законодавства.

Після оперативного приїзду правоохоронців спостерігачам вдалось в телефонному режимі поспілкуватись з представником кандидата. Останній повідомив, що кіоски є частиною сімейного бізнесу Руслана Ляшка та продають продукцію його підприємства, а самі банери не є виборчою агітацією, оскільки не містять прямого заклику голосувати.

Однак в частині 3 статті 68 Закону, пише ОПОРА, визначено, що виборчі гасла, символіка політичних партій чи зображення (портрети) кандидатів також є політичною рекламою, а, отже, однією з форм передвиборної агітації. Поліція зареєструвала звернення заявників та взяли пояснення стосовно правопорушення. Нині Руслан Ляшко є депутатом Полтавської облради.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на