На Полтавщині взяли під варту серійного грабіжника-вимагача
Неодноразово судимому жителю Козельщинського району "світить" до 12 років в'язниці за жорстокий напад на пенсіонерку
- Полтава
-
23 серпня 2018 09:45
За процесуального керівництва прокуратури Полтавщини був арештований зухвалий рецидивіст, який здійснив розбійний напад на 74-річну жінку. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавщини, пише Depo.Полтава.
На початку серпня 44-річний чоловік, неодноразово судимий за крадіжки, грабежі та розбійні напади, проник у житло мешканки Козельщинського району, кинувся на неї з кулаками і почав вимагати 50 тис. Забравши з будинку пенсіонерки останні 1000 грн, зловмисник прихопив ще телефон та втік.
Нині рецидивісту повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 187 (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров'я особи, яка зазнала нападу, вчиненому повторно та поєднаному з проникненням у житло) КК України.
За наполегливої позиції прокуратури йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Зловмиснику загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нагадаємо, що за підтримки державного обвинувачення прокуратурою Полтавщини, 34-річного чоловіка, який спочатку жорстоко побив, а потім задушив і розчленив тіло пенсіонера, засуджено до 13 років позбавлення волі.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:26Три лідери футбольного чемпіонату країни перемогли з однаковим рахунком 4:0 – підсумки туру УПЛ Відео
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 17:36Полтавський депутат не задекларував понад 200 млн у криптовалюті, – Нацполіція
- 23:35Україна отримає 46 млн євро на розвиток міст: хто отримає і куди спрямують
- 20:59Кабмін виділив понад 700 млн грн на ремонт доріг у прифронтових областях
- 20:40Рятувальники ліквідували пожежі, які виникли внаслідок атаки рф на Полтавщині
- 08:19Росіяни атакували нафтогазові об'єкти на Полтавщині
- 17:01"Кривбас" вийшов у лідери чемпіонату України з футболу ВІДЕО ЯСКРАВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ ФОТО Відео
- 12:49Інструкції отримав у телеграм-каналі: На кордоні з Молдовою затримали ухилянта з Полтави
- 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
- 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 15:16Мультивітаміни: міфи та реальність Актуально
- 10:35Внаслідок ударів по Полтавщині пошкоджена енергоінфраструктура, знеструмлені 17 тисяч абонентів
- 21:21На Полтавщині двоє ексдиректорів підприємства незаконно видобули води на понад 450 млн грн
- 20:44 В Україні стартував новий епідемічний сезон захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ
- 08:17Окупанти вдарили дронами по залізниці та енергетичному об'єкту на Полтавщині
- 20:34Перша поразка "Шахтаря" і чергова втрата очок "Динамо": середняки підтягнулися до лідерів чемпіонату України з футболу Відео
- 15:28Українцям треба перереєструвати права власності на нерухомість
Сектор

